Szukam pomocy

POLSKA FUNDACJA, REALIZUJĄC SWOJE CELE STATUTOWE,

POMAGA CHORYM NA RÓŻNYCH PŁASZCZYZNACH:

Edukacja

Staramy się śledzić najnowsze publikacje, pozyskujemy informacje od specjalistów i uczestniczymy w wymianie doświadczeń szerokiego grona podopiecznych,

Informacja

Mamy doświadczoną kadrę osób kontaktujących się z chorymi, która może udzielić informacji o lekach. Udzielamy informacji o możliwościach pomocowych innych instytucji, a także o aktualnościach z rynku farmaceutycznego.

Wsparcie psychologiczne i prawne

Istnieje możliwość pomocy psychologa i prawnika.

Dofinansowanie

Dotujemy w całości lub częściowo leki lub sprzęt medyczny niezbędne w kuracji mukowiscydozy w ramach naszych możliwości.

Bezpłatny dowóz leków

Bezpłatnie dowozimy leki i specjalistyczną żywność na terenie całej Polski

A także:

a/

Oferujemy możliwość zbierania funduszy na indywidualnych subkontach.

b/ Umożliwiamy korzystanie i bezpłatną obsługę dotacji uzyskanych w innych instytucjach.

c/ Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, dzięki czemu możecie gromadzić u nas środki od darczyńców z 1% podatku.

g/ Jesteśmy dla Was, aby pomagać, wspierać, doradzać jak przyjaciele, a nie jak typowe instytucje.

Nasze telefony są do Waszej dyspozycji.

Pomoc innych instytucji

Polska Fundacja, jako nieliczna, prowadzi wsparcie w zakresie bezpłatnego doradztwa dotyczącego zakresu wsparcia oraz koniecznych kroków prowadzących do uzyskania pomocy w innych instytucjach pomocowych. W tym celu prosimy o kontakt pod numerami telefonów 508-210-427 lub 508-210-428.

Zachęcamy do kontaktu z nami także poprzez formularz kontaktowy, znajdujący się tutaj.

Zaufało nam już kilkuset chorych i wciąż ich przybywa. Dołącz do grona naszych Podopiecznych i ciesz się z naszego wsparcia i kontaktu z nami, a na pewno się nie zawiedziesz!

Zobacz także, jak łatwo można stać się Podopiecznym Polskiej Fundacji - tutaj.